AKTUALITY

Představujeme program: Maja Bourková – Vnitřní entity

maja bourková

Vnitřní entity a setkání s vnitřním hrdinou

Provedu vás světem vnitřních entit – popovídáme si o tom, kdo nebo co to vlastně je, proč se s nimi spojovat a co všechno zde můžeme objevit a získat. Na závěr si vyzkoušíte řízenou vizualizaci na téma Kouzelný dar – setkání s vnitřním hrdinou.

Maja Bourková

Vlastní metodou práce s podvědomím, podpořenou mými vhledy a schopností nahlížet za oponu času oběma směry, se s vámi vydám na cestu za informacemi, které právě teď potřebujete. Nebo si možná vystačíme s klasickým koučinkem.

Mezi moje oblíbené speciality patří spolupráce s vnitřními entitami – kromě klasické trojice vnitřního dítěte, ženy a muže vám pomohu objevit a propojit se mimo jiné třeba s vaším vnitřním drakem, hrdinou nebo královnou.

V lednu 2022 jsem spustila online projekt Rozmotávač myšlenek, vzdělávací portál s přesahem z podnikání do běžného života. Širšímu publiku zde mimo jiné přinášíme i tipy a vychytávky, které běžně používáme v podnikání a ke kterým se mimo tyto bubliny často jiní lidé nedostanou (nebo nevědí, kde hledat). Objevujeme nové cesty, propojujeme a inspirujeme.

https://bourkova.cz/
https://rozmotavacmyslenek.cz/