AKTUALITY

Představujeme program: Bohdana Šafranová – Propojení s Gaiou

Bohdana Šafranová

Terapeutický kruh – propojení s Gaiou

O čem bude terapeutický kruh? Budeme se jemně, ale zato intenzivně propojovat s Gaiou – Matkou Zemí, Pachamamou. Jemné propojení má blahodárný a terapeutický účinek jak na naše tělo, tak i mysl a ducha. Protože je vše v dokonalém propojení, naladíme se na Gaiu a poléčíme v silném kruhu naše energie. 

Aby propojení s Gaiou bylo ještě silnější a zesílili jsme v sobě předanou energii, věnujeme si trošku pohybu intuitivním tancem. Tancem vyjádříme sami sebe, své já, potěšíme jak naše těla, tak i ducha a ukotvíme přijaté energie. Součástí našeho terapeutického kruhu bude i kvantování našeho aktuálního záměru. Pojďme společně využít sílu našich energií k podpoře přání každého jednoho z nás.

Bohdana Šafranová

Jsem průvodkyně pro ženy hlubinami jejich duše a pomáhám léčit a uzdravit skrze ducha i jejich fyzickou schránku. Zabývám se terapeutickými metodami a koučinkem NLP (neurolingivstické programování) a SRT (terapie duševní odpovědi). Všechny techniky včetně kvantování kombinuji pro dosažení maximálního úspěchu při řešení různých situací. Cestu si ke mě hledají ženy, které trápí v přítomnosti i zdánlivě obyčejné věci. 

Web: https://bohdanasafranova.cz/