Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Nenašli jste zde svůj dotaz? Napište nám na e-mail admin@angelumlucis.cz.

Chci přijet na festival, musím si koupit vstupné dopředu?

Ano. Přímo na místě nebude zakoupení vstupenky možné. Vstupenky koupíte zde: http://www.vilikruhy.cz/koupit-vstupenky/. Vstup na festival je vázaný na jméno, nemusíte tedy tisknout žádný lístek ani si pamatovat kód, pouze u brány nahlasíte své jméno.

Jak si zarezervuji programy, které chci navštívit?

Jakmile si zakoupíte (a zaplatíte) vstupenku, na e-mail vám dorazí odkaz na rezervační formulář (nezapomeňte pro jistotu omrknout i spamový koš). V tom jednoduše zatrhnete, kterých programů se budete chtít účastnit. Váš osobní rozvrh vám pak dorazí na mail a navíc jej dostanete pěkně po staru na papíře i přímo na festivalu.

Proč je potřeba programy rezervovat dopředu? Nemůžu si prostě vybrat až na místě?

Některé programy mají vzhledem ke svému charakteru omezený počet účastníků – to abyste si je mohli vychutnat opravdu naplno a lektoři se mohli věnovat každému z vás. Pokud si programy nevyberete předem, přímo na místě si budete moci vybrat jen z omezené nabídky programů s volnou kapacitou.

Nedorazil mi e-mail s potvrzením ani rezervačním formulářem. Co mám dělat?

Nejprve vám ode mě dorazí e-mail se žádostí o souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Pokud jej neudělíte, nemohu vám posílat žádné e-maily, včetně organizačních informací. Pokud ho nemůžete najít, mrkněte také do složky spam, hromadné nebo promo. Tamtéž také můžete najít ostatní e-maily ode mne. Vždycky dorazí z adresy admin@angelumlucis.cz. Pokud přesto e-maily nechodí, kontaktujte mě e-mailem a mrkneme se na to společně.

Koupil/a jsem si lístek, ale nakonec se festivalu nebudu moci zúčastnit. Dostanu zpátky vstupné?

Podmínky vrácení vstupného a výši storno poplatků najdete v obchodních podmínkách: http://www.vilikruhy.cz/obchodni-podminky/. Vaši vstupenku ovšem můžete kdykoli bezplatně převést na jinou osobu a to až do 31.srpna. V tom případě nám, prosím, napište na e-mail admin@angelumlucis.cz.

Festival se opravdu koná venku? A co když bude pršet?

Ano, festival Vílí kruhy se koná pod širým nebem uprostřed nádherných lesů a to za každého počasí. Moknutí se ale nemusíte bát – většina programů se bude odehrávat pod střechou připravených stanů. Přesto doporučujeme vzít si teplé a nepromokavé oblečení a boty.

Jak se dostanu na místo konání?

Festival Vílí kruhy se koná na Barbarské osadě, která leží asi 30km od Brna u obce Radoškov (mapa).

Do Radoškova se nejsnáz dostanete autobusem z Brna nebo autem po dálnici D1.

Autem sjedete z dálnice u Devíti křížů (exit 168) a dáte se směrem na Přibyslavice, projedete Přibyslavicemi, za nimi odbočíte doprava do Radoškova, který projedete po hlavní silnici. Na jejím konci se dáte mírně vpravo po polní cestě a po cca 300 metrech již uvidíte ceduli, která vás navede přímo k osadě. Cesta není zpevněná, jeďte proto opatrně. Před osadou je parkoviště na trávě, kde můžete svůj vůz zanechat.

Autobus jede z Brna ze zastávky Nemocnice Bohunice do vesničky Lesní Hluboké, která je necelé 2 kilometry od Osady. V sobotu 3. září autobus jede v 6:45 od nemocnice Bohunice a do Lesního Hlubokého doráží v 7:17 (jízdní řád). Ze zastávky je to asi 20 minut pěšky po žluté turistické značce (trasa).

Mám to daleko. Můžu na místě přespat z pátku na sobotu?

Ano, ale pokud chcete na festival dorazit již v pátek večer, dejte nám o tom, prosím, vědět předem na e-mail admin@angelumlucis.cz. Přespat můžete ve vlastním stanu přímo na Barbarské osadě.

Jak to bude s jídlem? Nebudu mít hlad a žízeň?

V rozvrhu festivalu je dostatek krátkých přestávek na občerstvení a dvě delší na oběd a večeři. Jídlo si můžete přinést vlastní nebo si ke vstupnému můžete objednat skvělý vegetariánský oběd a večeři od našich „domácích skřítků“. Jídlo je ovšem třeba objednat předem, aby skřítci stihli navařit. Na místě je nebude možné zakoupit.

O pitný režim se postará neustále dostupná voda s citrusy a čaj.

Mohu si s sebou vzít domácího mazlíčka?

Ne. Pejsky, kočičky i jiná zvířátka nechejte, prosím, doma.

Je festival vhodný pro děti? Mohu je vzít s sebou?

Festival je primárně určen pro dospěláky a minimální věk účastníků je 15 let. Osoby starší 15 let platí standardní vstupné.

Účast dětí do 15 let silně nedoporučujeme, neboť mohou být rušivým elementem nejen pro vás, ale i ostatní účastníky. Nelze-li jinak, dejte nám ohledně účasti vašich ratolestí, prosím, vědět na e-mail admin@angelumlucis.cz.

Mám pohybová omezení. Je pro mě festival vhodný?

Akce není bezbariérová, neboť se koná v lese a na louce, ve členitém terénu bez zpevněných cest. Máte-li pohybová omezení, účast na festivalu spíše nedoporučujeme.